Bavte se královsky bez reklam
díky Seznam Premium


29 Kč / měsíc

Chci videa bez reklam

Jednorázová platba 339 Kč na rok

Často kladené dotazy

To znamená všechny webové stránky, které patří pod Seznam.cz. Nerušené sledování videí si tak můžete užít i na domovské stránce Seznam.cz, videoportálu Stream nebo u článků na Seznam Zprávách, Novinky.cz, Super.cz, Proženy.cz, Garáž.cz a Sport.cz.


Pokud u nás už máte e-mailovou schránku, nic dalšího nepotřebujete. Pokud ji nemáte, založení účtu je snadné. Při objednávání předplatného jen zadáte svůj vlastní e-mail, nebo si u nás vytvoříte nový, a zvolíte bezpečné heslo.


Buď online platbou pomocí karty, nebo na mobilu v aplikacích Seznam.cz a Stream prostřednictvím platebního nástroje Apple či Google – podle toho, jestli používáte telefon se systémem iOS nebo Android.


Jakmile se přihlásíte a potvrdíte platbu, máte hotovo. Na zařízeních, kde jste přihlášení, si můžete užívat videa bez reklam.


Ne, předplatné se automaticky obnovuje po roce. Na svém profilu najdete více informací. Můžete tu své předplatné spravovat a uvidíte i historii všech plateb.


Ano, pokud se kdykoliv do 14 dnů od okamžiku zakoupení rozhodnete vrátit k neplacené verzi s reklamami, můžete předplatné stornovat. Peníze vám vrátíme zpět na kartu, z které platba proběhla.


Stačí, aby vám bylo alespoň 15 let pro platby na internetu. Účet není možné převést na jinou osobu nebo s někým sdílet. Jinak je Seznam Premium dostupné kdekoliv a kdykoliv.


Zkontrolujte si, že zadáváte správné údaje, vaše karta je stále platná a má povolené platby po internetu, případně zda máte dostatek prostředků na účtu. Pokud se vám to stále nedaří, zkuste použít jinou kartu nebo kontaktujte svou banku.


Stačí ve svém profilu zrušit automatické obnovení a vaše předplatné skončí k datu, které je v profilu uvedené.

Nenašli jste odpověď? Zkuste se podívat do nápovědy